Taklampa
2020-05-20
773551
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, 1930-tal, mässing, tre ljuspunkter, justerbar höjd, höjd ca 110-180 cm, diam ca 65 cm
bruksslitage, ej funktionstestad, senare textilklädd kabel