Spjut
2020-05-29
773513
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
SPJUT, Thai, 1800-tal (Narai Hok), lång egg med förgyllda dekorationer vid fästet, lansfäste i vitmetall med dekor i relief, skida för klingan i trä, total längd ca 275 cm