Spjut
2020-05-29
773508
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPJUT, Thai, 1800-tal, skaft i svärtad bambu, skida utskuren och förgylld, total längd ca 90 cm
skaft sprucket, skida med förslitningar, klinga sitter fast i skida