124 - Bordslampa ca 1900
2020-08-21
773429
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, mässing och svärtat trä, textilskärm, tidigt 1900-tal, höjd ca 55 cm inklusive skärm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen