336 - Terrin Kina 1700-tal
2020-08-21
773396
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TERRIN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av blomsterkorg med lock i underglasyrblått, höjd ca 22, längd 34 cm
Nagg