Sponton
2020-05-27
773323
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPONTON Indopersiskt område, 1800-tal, delvis förgylld och försedd med två mindre spetsar, längd med skaft ca 69 cm
skaft ej original, delvis omarbetad, klinga med korrosion