Nimcha
2020-05-26
773317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NIMCHA Indien, 1900-tal, för dekoration, balja i trä, rikt skuren dekor med mässingsband, total längd ca 48 cm
sprickor och slagskador