Andreas Wargenbrant brons
2020-05-22
773302
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "The winner takes it all", monogramsignerad och daterad AW 2016, grönpatinerad brons, höjd ca 9, 20x10 cm