Kniv
2020-05-23
773294
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNIV Kongo, Mangbetu, 1800-tal, kavel i metall och trä, klinga av järn, längd ca 42 cm
skador på kavelavslut, klinga något anlöpt, balja saknas