420 - Kafekoppar och fat 4 st porslin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR OCH FAT, 4 st., porslin, 17/1800-tal, en Meissen Marcolinis period

smääre skador
slitage

773271

2020-08-21