Madeleine Pyk
2020-05-20
773213
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med segelbåt, signerad, EA-upplaga, färglitografi, ca 60 x 47 cm