Madeleine Pyk litografi
2020-05-20
773207
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Svalan", signerad M Pyk 162/250, färglitografi, ca 79 x 60,5 cm