Matta 1950-tal
2020-05-29
773104
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, dubbelvävd, 1950-tal, geometrisk dekor i grå toner, 230 x 163 cm
Slitage, ställvis kraftigt, några fläckar