Jules Schyl
2020-05-24
772931
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JULES SCHYL (1893-1977): "SCHYL Pompeji 1960", signerad Schyl, a tergo betitlad och daterad, olja på pannå, ca 40x33 cm
Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer