Bertil Wahlberg oljemålning
2020-05-18
772868
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): "Vid kajen, split", signerad Wahlberg, olja på duk, ca 70x100 cm