Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
INGMAR RELLING (1920-2002), 1-par "Siesta", fåtöljer, bonad björk, läderklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
772838
2020-05-17