Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STURE JOHANNESSON (1935-2018): "Ying & Yang", signerad och daterad Sture Johannesson 1974, numrerad 5/35, bladmått 56x76 cm
772711
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här