Oidentifierad konstnär
2020-05-17
772672
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, daterad 1943, otydligt signerad, olja på duk, dubbelsidig, porträtt, ca 49x36 cm