Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
150 EUR
SIDOBORD, 1930/40-tal, bordsskiva med tenn och träinlägg i olika träslag. 63 x 43 cm, höjd 64 cm
Lätt slitage
772664
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här