Bord
2020-05-17
772487
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanerad med mahogny, list med intarisadekor av våggband, höjd ca 79, 94,5x48 cm
Lagningar, fläckar, slitage