Fürstenberg urna med lock
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA, med lock, Dresden, porslin, dekormålad, delvis handmålad, med hänklar, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, förgylld dekor, undertill märkt Dresden, höjd ink. lock ca 37 cm
SMärre slitage
772448
2020-05-17