Akvareller Kina
2020-05-17
772441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKVARELLER, 1 par, på siden, Kina, 1900-talets mitt, motiv av blommor, kalligrafi, sigill, ca 40x25 cm