380 - Karmstol Louis XVI-stil
2020-08-21
772409
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOL, Louis XVI-stil, stomme i gråmålad bok, sits med spiralresårer, textilklädsel, 1900-tal, höjd ca 86, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, metallförstärkningar, senare klädsel