Olle Bonniér litografi
2020-05-16
772386
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier -56, 37/180, färglitografi, bladmått ca 55x76 cm