Philip Von Schantz litografi
2020-05-14
772159
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-98): Stilleben med svarta vinbär, signerad och daterad 86, 17/160, färglitografi, ca 52x75 cm