Lena A Linderholm färglitografi
2020-05-14
772134
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, 112/1750, färglitografi, bildmått ca 73c55 cm