Vikskärm / Diptyk Japan
2020-05-16
772115
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VIKSKÄRM/DIPTYK, gouache på papper, Japan, 1900-talets första hälft, vardera del ca 35x44 cm,
Slitage, revor