Takplafond
2020-05-15
772055
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKPLAFOND, 1920/30-tal, 2 ljuspunkter, rstomme i vitmetall, kula i svärtat trä samt skärm i frostat och målat glas, höjd ca 34, diameter 45
Funktionen garanteras ej, slitage