Silversmycken, 1900-talets fjärde kvartal
2020-05-29
772018
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
SMYCKEN, 3 dlr, silver, 1900-talets fjärde kvartal, hänge med rund form och delvis hamrad dekor (total höjd 12 cm), halsband med tvinnade länkar (längd 80 cm) samt armband med fem berlocker (längd ca 22 cm), total vikt ca 150 g
Något slitage.