Björn Rosendal
2020-05-22
771921
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016)/tillskriven: äppelplockerska, äggoljetempera på duk, osignerad, ca 87x63 cm, oramad, uppspänd
smärre färgbortfall samt krackelering