Björn Rosendal
2020-05-19
771897
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Havsträd", äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 66, ca 82x66 cm