Andreas Wargenbrant bronsskulptur
2020-05-13
771850
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), förgylld brons, skyltmärkt och numrerad W 17/25, ca 39x39 cm