Rysk ljuskrona
2020-05-17
771773
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 EUR |
LJUSKRONA, stomme i förgylld mässing, färglösa prismor i olika former, diameter 75 cm, höjd 110 cm, Ryssland, sekelskiftet 1800/1900.
Smått slitage, lösa prismor medföljer.