Kjell Rosén Fjällbild
2020-05-15
771713
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KJELL ROSÉN (1909-1982): "Fjällbild", signerad och Rosén, olja på duk, ca 81,5x116 cm