Klubbat för:
16 500 SEK
4 000 SEK
OHARA KOSON (Japan 1877-1945): fåglar, 4 st träsnitt med handkolorering, signerade, bladstorlek ca 34 x 19 cm.
Mindre skador, 3 av dem uppklistrade.
771697
2020-05-22