Yrjö Edelmann litografi
2020-05-13
771684
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med tejp och papper, signerad samt 4/175, ca 52x77 cm
Ej examinerad ur ram