Väggarmaturer i mässing
2020-05-14
771638
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGARMATUR, (7 st), 1900-talets mitt, stomme i mässing, böj- och vridbar arm, längd ca 66 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, avklippta sladdar, ej funktionstestad, SAV garanterar ejfunktionen