Bojan Kina 1800-tal
2020-05-18
771486
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOJAN, Kina, 1800-talets slut, underglasyr i blått, höjd ca 18 cm
Avslag, glasyrsprickor