Okänd konstnär
2020-05-24
771479
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets första hälft, "Fille avec fleur", bildmått 51x40 cm (rammått 73x63 cm)
Mindre fläckar