A Reng akvarell
2020-05-15
771387
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
A RENG (1900-tal): (3) Motiv från London, signerade A Reng, akvarell, bildmått vardera ca 15x26 cm