Ester Almqvist oljemålning

Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning
Ester Almqvist oljemålning

Klubbat för:

150 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ESTER ALMQVIST (1869-1934): "April", signerad Ester Almqvist och daterad 1905, olja på duk, ca 60x89 cm

771296

2020-05-13