Soffa/Dagbädd "Svane"
Klubbat för:
7 400 SEK
4 000 SEK
HALDOR VIK & INGEMAR RELLING "Svane", Ekornes Svane, Norge 1960/70-tal, soffdelar med uppfällbara sitsar med bakomvarande förvaring, gavlar med bord, en fällbar, klädda i brunt tyg, 161 samt 190 cm, en bordsdel i ek med hyllplan 70 x 70 cm
Bruksslitage
771261
2020-05-13