Lars Jonsson litografi
2020-05-13
771112
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Skrattmåsar, signerad samt E A, ca 38x52 cm