267 - Uppstoppade fåglar
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
UPPSTOPPADE FASANER, 2 stkn, 1900-tal, höjd upp till 41 cm, längd upp till 75 cm
Kuntoraportti
Slitage
771102
Päivämäärä:
2020-08-21