Oidentifierad konstnär
2020-05-12
771072
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Dalkulla, olja på duk, 54x42 cm
Färgbortfall, krackeleringar