Charles & Ray Eames ´´LCW´´ stol
Klubbat för:
8 800 SEK
6 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "LCW", stol, Herman Miller, USA, formgiven 1945-46, rödlaserad, skyltmärkt Eames Herman Miller, höjd 67 cm
Visst slitage kring sits i form av repor, saknas mutter vid undersidan
770985
2020-05-15