Brita Molin
2020-05-19
770981
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRITA MOLIN (1919-2008):, inkless intaglio, "Ou Sont Les Neiges d´Antan", signerad, daterad -73, numrerad 2/10, bladmått 64x59 cm