Golvlampa
2020-05-11
770980
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA 1950-tal, etikettmärkt STA Typ 186, stomme i svartlackerad metall, textilklädd skärm, höjd ca 110 cm
Bruksslitage