Vaser
2020-05-11
770975
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par snarlika, troligen granit, 1800-tal, höjd 25 cm
Nagg, lagningar på undersidor