Hylla
2020-05-11
770909
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYLLA, 1900-talets första hälft, fanérad i mahongy, beslag i mässing, glasade dörrar, höjd 141, 69x38 cm
Bruksslitage